اکتیو شده یا نشده؟ مساله اینست!
بهمن ۱۳, ۱۳۹۴
مایکروسافت SwiftKey را با ۲۵۰ میلیون دلار خریده است.
بهمن ۱۴, ۱۳۹۴

ترامل هادسون محققی است که در زمینه امنیت فعالیت می کند و در جریان سخنرانی ماه دسامبر خود در کنفرانس ۳۲C3 اعلام کرد که اپل در نوامبر ۲۰۱۵ یک شرکت فعال در زمینه امنیت فریمور که LegbaCore نام دارد را خریداری کرده است.

legbacore

در ماه نوامبر  موسسان شرکت یاد شده اعلام کردند که به صورت تمام وقت به اپل ملحق شده اند. تنها یک یا دو روز قبل از آن اتفاق، وبسایت متعلق به آن شرکت خبر داد که «هیچ سفارش تازه ای را از سوی مشتریان خود نمی پذیرد» اما سایت آن به عنوان «مرجعی برای فعالیت های سابق LegbaCore همچنان بالا خواهد ماند».

LegbaCore و هادسون اپل را در مورد آسیب پذیری های Thunderstrike آگاه کردند و شرکت ساکن کوپرتینو نیز کار روی پچ های مربوط به آن را آغاز کرده و نخستین پچ را هم در ژوئن سال ۲۰۱۵ ارائه کرد.

کوا در توئیتر خود اعلام کرد که اپل بعد از مشاوره هایی که در تابستان ۲۰۱۵ از این شرکت دریافت کرد، مذاکرات خود با آن را آغاز کرده است. کمی بعد برای کوا و کالنبرگ روشن گشت که اپل پروژه های جالبی را در دست انجام دارد که این دو نفر می توانند در آنها مشارکت نمایند و طولی نکشید که آنها فعالیت های خود در شرکت LegbaCore را متوقف نموده و در اپل مشغول به کار شدند.

منبع:۹to5mac

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *