تیم کوک: اپل بیش از ۱ میلیارد دستگاه در جهان فروخته است!

نیمی از کاربران آیفون ۶ و ۶s دارند
بهمن ۷, ۱۳۹۴
کپی برداری Samsung از Apple
بهمن ۷, ۱۳۹۴

تیم کوک در بیانیه‌ای درباره‌ی درامد شرکت که در فصل اول ۲۰۱۶ منتشر شده است می‌گوید: تعداد دستگاه‌های فعال ما در سراسر جهان از ۱ میلیارد عدد گذشته است.

در این خبر آمده است که رکورد فروش آیفون در دوره‌ی ۳ ماهه‌ی منتهی به کریسمس، شکسته شده و اپل حدود ۷۴٫۸ میلیون دستگاه آیفون فروخته و ۷۶ میلیارد دلار به دست آورده است.

تیم کوک می گوید: “تیم ما اکنون تبدیل به بزرگ‌ترین شرکت در نوع خود شده است که این دستاورد به خاطر داشتن بیشترین نو آوری‌ها در محصولات و شکستن رکوردهای فروش آیفون، ساعت و تلویزین اپل بوده است. کسب و کار ما در طول ۳ ماه گذشته نتایج خوبی به دست آورده و دلیل عبور ما از عدد ۱ میلیارد دستگاه فعال در سراسر جهان بوده است.

با وجود اینکه رسیدن به مرز ۱ میلیارد دستگاه توسط اپل برای ما تعجبی ندارد اما این نخستین باری است که اپل چنین رقمی را منتشر کرده است. در ماه اکتبر نیز، تیم کوک اعلام کرده بود که اپل توانسته است بیش از ۳۰۰ میلیون دستگاه در طول ۱۲ ماه گذشته به فروش برساند. البته مشخص نشده است که این ۱ میلیارد دستگاه شامل کدام محصولات اپل می‌باشد اما به احتمال زیاد محصولات ساعت و تلویزیون اپل نیز در نظر گرفته شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *