خط سبز، مشکلی برای آیفون تازه وارد!

چگونه اکانت تلگرام خود را حذف کنیم؟
آبان ۱۸, ۱۳۹۶
Tahrir App
آبان ۲۲, ۱۳۹۶
Show all

با توجه به گزارش های جدید، یک مشکل کوچک در دستگاه های آیفون X به وجود امده است که امکان دارد یک نقص سخت افزاری باشد . به این صورت که یک خط سبز عمودی را در صفحه نمایش نشان می دهد.

تا به الان حداقل ۲۵ صاحب آیفون X این مسئله را در دستگاه های خود گزارش کرده اند. شما می توانید برخی از این گزارش ها و تصاویر از طریق Reddit، توییتر، انجمن های پشتیبانی اپل و سایر رسانه های اجتماعی را ببینید.

با توجه به این گزارشات، در دستگاه های آیفون X به طور خود به خود بعد از انجام بوت شدن دیوایس ،این خط سبز به وجود میاید .

گزارش ها بین المللی نیز حاکی از این هستند که این مشکل ، فقط مخصوص پارت نامبر های خاصی نمیشود ، بنابراین این یک مشکل کلی برای ایفون x در سرتا سر جهان است.

با توجه به نظریه ای که توسط Devin Coldewey TechCrunch ارائه شده است، این مسئله می تواند به یک خطای الکتریکی مربوط شود که باعث ایجاد ولتاژ به آن خطوط زیر پیکسل سبز می شود.

آیا این مشکلات باعث می شود مردم آیفون X را نخرند؟

البته آیفون X در میلیون ها واحد تولید می شود، بنابراین حتی با تمام گزارش هایی که تاکنون دیده شده است، هنوز به نظر می رسد درصد کمی از دستگاه ها دچار این مشکل شده اند. البته این موضوع برای برند های بزگ همواره وجود دارد. موضوع مشابهی در اوائل سال جاری سامسونگ S7 Edge را در پیش آمده بود، با این تفاوت که این دستگاهها به جای یک خط سبز، خط صورتی را نشان می دادند . شاید مشکل این باشد که پانل های OLED تولید شده در ایفون ایکس ، ساخت شرکت سامسونگ است . (در نهایت همه چیز به سامسونگ بر می گردد!)

اپل درباره این مشکل توضیحی ارائه نکرده است، اما طبق گزارشات چندین کاربر که با پشتیبانی اپل تماس گرفتند و این شرکت به طور رایگان دستگاه های آسیب دیده را جایگزین کرده اند . ایجاد شدن مشکل در این حجم تولید، طبیعی است، مهم نحوه برخورد با مشکل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *