کنفرانس اسفند ماه اپل- معرفی آیپد ایر ۳

کپی برداری Samsung از Apple
بهمن ۷, ۱۳۹۴
اکتیو شده یا نشده؟ مساله اینست!
بهمن ۱۳, ۱۳۹۴

اپل در زمستانی سخت -اسفند ماه- کنفرانسی ویژه برای معرفی iPad Air 3 در نظر دارد، نسل جدید آیفون ۴ اینچی نیز که احتمالا iPhone 5se نام گرفته در این رویداد رونمایی خواهد شد.

iPad Air 3

به تازگی طرح شماتیک آیپد ایر ۳ به بیرون درز کرده و احتمال وجود ۴ اسپیکر همانند آیپد پرو به همراه فلش LED در این محصول وجود دارد. ساکنین کوپرتینو برای آیپد راه دشواری در پیش دارند آنها با کاهش ۲۵ درصدی تقاضای آیپد در سه ماه آخر سال ۲۰۱۵ روبرو بوده و حتی آیپد پرو نیز نتوانست بحران تبلتی اپل را چاره ساز باشد.

با این وجود آیپد ایر ۳ با سیستم صوتی پیشرفته، امکان پشتیبانی از Apple Pencil، دوربینی قدرتمند به همراه فلش LED و آپدیت سخت افزاری احتمالا اواخر اسفند ماه از راه می‌رسد.

iPhone 5se

مدت‌هاست از گوشه و کنار صحبت آیفون ۴ اینچی به گوش می‌رسد، این گوشی با دوربینی شبیه آیفون ۶ به پردازنده A9 و پردازنده کمکی M9 در ظرفیت ۱۶ و ۶۴ گیگابایتی به همراه پشتیبانی از Apple Pay و NFC مجهز می‌شود.

طراحی کلی محصول شبیه به iPhone 5s خواهد بود اما در تصویری تایید نشده آیفون ۴ اینچی با لبه‌های خمیده دیده می‌شود که در نهایت طراخی آیفون ۶ را نمایش می‌دهد.

در یک جمع بندی کلی می‌توان در رویداد اسفند ماه اپل شاهد معرفی آیپد ایر ۳، آیفون ۴ اینچی و بندهای جدید برای اپل واج باشیم.

منبع: ۹To5Mac

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *